ایران کلینیک

لیفت گردن

جراحی لیفت گردن یک روش درمانی برای رفع شل‌شدگی و افتادگی پوست گردن و زیر چانه است. جراحی لیفت گردن معمولا همزمان با سایر جراحی‌هایی مانند مینی لیفت صورت (macs-facelift)، لیفت با نخ آپتوس (aptoslift)، لیفت پیشانی و جراحی زیبایی پلک انجام می‌شود.
چگونگی انجام جراحی لیفت گردن

برای انجام این جراحی یک برش در جلو و عقب قسمت پایین نرمه‌ی گوش ایجاد می‌شود. سپس جراح سعی می‌کند پوست این ناحیه را آزاد سازی کند و سپس آن را بکشد و در این زمان، چربی‌های اضافی نیز بیرون کشیده می‌شوند. گاهی اوقات لازم است جراح برش‌های بسیار کوچکی نیز در زیر چانه ایجاد کند. در این موارد، ماهیچه‌های زیرین در این ناحیه کشیده می‌شوند تا نتایج جراحی بهبود پیدا کند.

 برای انجام این جراحی باید بیهوشی عمومی ‌اعمال شود و انجام جراحی حدودا دو ساعت طول می‌کشد.
مراقبت‌های پس از جراحی لیفت گردن

جراحی لیفت گردن تحت بیهوشی عمومی ‌انجام می‌شود و حدودا دوساعت طول خواهد کشید. شما می‌توانید بعد از اتمام جراحی، در همان روز به خانه بازگردید. بعد از اتمام جراحی، محل انجام جراحی بانداژ می‌شود. شما می‌توانید این بانداژ را حدودا دو روز بعد بردارید.

در ابتدا ممکن است، محل جراحی کمی‌کبود و متورم باشد، اما این حالت به خودی خود برطرف می‌شود. یک هفته پس از جراحی، بخیه‌ها کشیده می‌شوند. در ابتدا جای زخم جراحی قرمز رنگ و به صورت بافت برجسته‌ای است، اما به مرور زمان جای زخم جراحی محو می‌شود و به سختی قابل رویت خواهد بود.

نتایج نهایی این جراحی معمولا در حدود 3 ماه پس از جراحی قابل مشاهده هستند اما این نتایج دائمی ‌هستند.

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی