ایران کلینیک

رفع چربی های موضعی با کویتیشن

دستگاه اولتراسوند کویتیشن یک تکنیک زیبایی نسبتا جدید است که امکان رفع چربی ‌های موضعی بدون نیاز به جراحی را فراهم نموده است. در رفع چربی های موضعی با کویتیشن از تکنولوژی پیشرفته‌ای استفاده می‌شود که سلول‌های چربی را به حالت مایع تبدیل می‌کند. سپس این چربی‌ها با سیستم تصفیه طبیعی بدن دفع می‌شوند. برای رفع چربی های موضعی با کویتیشن کمی حوصله به خرج دهید؛ دو تا دوازده ماه طول می‌کشد تا شاهد رفع چربی های موضعی و کاهش سایز باشید.

دستگاه اولتراسوند کویتیشن از امواج اولتراسوند (فراصوت) با فرکانس پایین استفاده می‌کند و چربی های موضعی انباشته شده در باسن، شکم، زانوها و ران‌ها را هدف قرار می‌دهد؛ به این ترتیب رفع سلولیت و رفع چربی های موضعی با کویتیشن امکان‌پذیر می‌شود. امواج اولتراسوند حباب‌های میکروسکوپی در بافت چربی ایجاد می‌کند. این حباب‌ها‌ رشد می‌کنند و در غشای سلول‌های چربی می‌ترکند. ترکیدن این حباب‌ها باعث لرزش سلول‌ها، پاره شدن غشای آن‌ها و متلاشی شدن سلول‌ها می‌شود. سپس چربی‌های متلاشی شده از طریق کبد و سیستم تصفیه بدن، دفع می‌شوند.

رفع چربی های موضعی با کویتیشن باعث اصلاح شکل بدن و بالا رفتن اعتماد به نفس می شود؛ زیرا این روش نتایج عالی و دائمی ایجاد می‌کند و افراد برای همیشه از تماشای اندام تراشیده خود در آینه لذت خواهند برد.

 
اولتراسوند کویتیشن، کویتیشن چربی یا لیپو کویتیشن

اولتراسوند کویتیشن یک روش درمانی بسیار مؤثر در رفع چربی های موضعی و رفع سلولیت و لاغری است. با تابش امواج در اعماق مختلف بدن، چربی های موضعی به صورت دلخواه از بین می‌روند. دستگاه اولتراسوند کویتیشن قابل تنظیم است و می‌توان آن را متناسب با نیاز هر اندام خاص، تغییر داد. این دستگاه به صورت عمقی حرارت ایجاد می‌کند و بافت چربی را متابولیزه می‌کند. این تکنیک خاصیتی مشابه با ماساژ دادن دارد و برای گرفتن نتیجه دلخواه، بهتر است با رژیم غذایی و ورزش همراه شود.

 
اولتراسوند کویتیشن، نتایج سریع با ماندگاری طولانی

هم خانم‌ها و هم آقایان از نتایج اولتراسوند کویتیشن رضایت دارند و خیلی سریع (بعد از اولین جلسه) تغییرات را در ظاهرشان می‌بینند. جلسات بعدی درمان باعث بهبودی هر چه بهتر و نزدیک‌تر شدن به اهداف اولیه می‌شود؛ به‌طوری که افراد بعد از جلسه پنجم، به نتایج دلخواه و قابل قبولی خواهند رسید. بیماران دکتر مسعودی پس از اولین جلسه درمان، متوجه کاهش سایزشان می‌شوند. چهار تا پنج جلسه بعدی، به منظور شکل دادن به بدن و رسیدن به سایز دلخواه انجام می‌شود. نتایج بسته به سن، سوخت و ساز بدن، تغییرات هورمونی، ساختار بافت‌های بدن و داروهایی که شخص مصرف می‌کند، متفاوت هستند. برای حفظ نتایج رفع چربی های موضعی با کویتیشن ، باید از ورزش و رژیم غذایی بهره گرفت.

 
برای رفع چربی های موضعی با کویتیشن چند جلسه درمان مورد نیاز است؟

اولین جلسات درمانی اولتراسوند کویتیشن نتایج مطلوبی ایجاد می‌کند، اما برای گرفتن نتایج ایده‌آل، دوره کامل درمان شامل هشت تا دوارده جلسه باید طی شود.

 
مزیت‌های رفع چربی های موضعی با کویتیشن

    یک روش صددرصد غیرتهاجمی
    امن، خوشایند و آرامش بخش
    تقریبا بدون ایجاد ناراحتی برای شخص
    مناسب برای تمام افراد
    بدون عوارض و دوره نقاهت
    غیرجراحی، بدون برش پوست و بدون درد

تگها : تناسب اندام , کویتیشن , چربی های موضعی , لاغری
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی