ایران کلینیک

درباره ما

درباره مدیریت

 

اصغر مسعودی
متخصص پوست، مو و زیبایی / جراح پوست، لیزر و پیوند مو
مؤسس و مسئول فنی کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایران
عضو انجمن بین‌المللی متخصصین پوست، مو، لیزر و پیوند مو
شماره نظام پزشکی: 20264

دکتر اصغر مسعودی در سال 1353 در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذرآبادگان پذیرفته شدند و در سال 1360 با درجه عالی دکترای پزشکی فارغ‌التحصیل شدند. ایشان در سال 1364 رشته تخصصی پوست، مو و جراحی پوست را آغاز کردند و در سال 1367 جزء اولین رزیدنت‌های تخصصی پوست و مو بودند که روتیشن جراحی پلاستیک را در مرکز جراحی فوق تخصصی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان امام با موفقیت گذراندند و از همان سال تا به امروز، با مرکز جراحی انستیتو کانسر بیمارستان امام همکاری نزدیک دارند.
دکتر مسعودی، در سال 1368 تخصص پوست، مو، زیبایی و جراحی پوست، لیزر و پیوند مو را دریافت نمودند. در اوایل دهه هفتاد، علاوه بر طبابت آزاد، تدریس رشته پوست به دانشجویان پزشکی و انترن‌های دانشگاه علوم پزشکی رازی کرمانشاه را بر عهده داشتند و بالاترین تعداد عمل‌های جراحی پوست، بیش از 7000 عمل در منطقه غرب کشور را در مدت 8-7 سال انجام دادند که در همان سال با نظرسنجی دانشجویان پزشکی به عنوان استاد نمونه دانشگاه معرفی شدند.
ایشان در سال 1373، اولین دوره لیزر را در مرکز انرژی اتمی ایران با موفقیت گذراندند. در سال 1374، فعالیت تخصصی خود را در زمینه پیوند مو و لیزر بر اساس اصول و استانداردهای لازم آغاز کردند و جزء اولین پزشکان متخصص پوست، مو و لیزر هستند که اسکارهای مجروحین شیمیایی و اسکارهای محل جوش را به وسیله لیزر Co2 در مرکز لیزر نور وابسته به مرکز شهید شوریده درمان کردند که در حال حاضر نیز این عمل را با استفاده از تکنولوژی نوین Co2 Fractional انجام می‌دهند.
دکتر اصغر مسعودی یکی از پزشکان فعال مرکز لیزر نوین دیدگان به عنوان بزرگترین و مجهزترین کلینیک لیزر تهران و ایران می‌باشد. در حال حاضر همچنان همکاری بین کلینیک ایران و کلینیک نوین دیدگان به منظور بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته و به روز لیزر و زیبایی ادامه دارد.
با توجه به نیاز مبرم به مراکز رسمی و استاندارد برای رشته‌های تخصصی مختلف پزشکی به خصوص پوست و مو، راه‌اندازی مراکز مجهز و تخصصی بسیار ضروری بوده است تا بیشتر از این، سلامتی به وسیله افراد ناوارد و غیر متخصص به خطر نیفتد.
این انگیزه اصلی بود که دکتر اصغر مسعودی با توجه به تجربیات تخصصی که کسب نموده بود، اولین کلینیک تخصصی در زمینه پوست، مو، لیزر، پیوند مو و جراحی پوست را با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در منطقه شمال غرب تهران در سال 1379 تأسیس کرد.
خوشبختانه کلینیک ایران تا به امروز در ارائه خدمات اصولی و علمی موفق بوده است.

درباره کلینیک

 

کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایران جزء اولین کلینیک‌های تخصصی در زمینه پوست، مو، زیبایی، جراحی پوست، لیزر، لاغری و کاشت موی طبیعی و زنده می‌باشد که در سال 1379 با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توسط دکتر اصغر مسعودی تأسیس شد.
دکتر اصغر مسعودی از سال 1373 فعالیت تخصصی خود را در زمینه لیزر و پیوند مو بر اساس اصول استانداردهای لازم آغاز کردند. ایشان یکی از پزشکان فعال مرکز لیزر نوین دیدگان به عنوان بزرگترین کلینیک لیزر تهران- ایران هستند که با توجه به تجربیات ارزنده‌ای که در این حوزه داشتند، کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایران را راه‌اندازی نمودند. در حال حاضر همچنان همکاری بین کلینیک ایران و مرکز لیزر نوین دیدگان به منظور بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته و به‌روز لیزر و زیبایی ادامه دارد.
کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایران با برخورداری از تیم متخصص و با تجربه و تجهیز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لازم، دارای یک فضای استاندارد برای ارائه کلیه خدمات درمانی- زیبایی می‌باشد.همچنین سعی شده است تا فضای کلینیک حس آرامش و راحتی را برای مراجعین گرامی به وجود آورد.

تصاویر کلینیک

رایج ترین عمل های زیبایی کم تهاجمی 2017

⇧ تزریق بوتاکس (3٪ افزایش نسبت به سال 2012)
 
 90%
⇧ تزریق فیلر (13٪ افزایش نسبت به سال 2012)
 
 80%
⇧ لایه‌برداری شیمیایی پوست (3٪ افزایش نسبت به سال 2012))
 
 70%
⇧ لیزر موهای زائد (4٪ کاهش نسبت به سال 2012)
 
 60%
⇧ میکرودرم ابریژن (بدون تغییر)
 
 50%