ایران کلینیک

با لیپوساکشن اندام تراشیده داشته باشید

از بین بردن چربی هایی که روی هم انباشته شده اند کار ساده ای نیست، بلکه به تلاش فراوانی نیاز دارد. در بیشتر مواقع ورزش و رژیم غذایی نتیجه دلخواه را نمی دهند. در این مواقع افراد برای داشتن تناسب اندام به دنبال راه دیگری به نام لیپوساکشن می روند.

لیپوساکشن به عنوان محبوب ترین جراحی زیبایی در طول سه دهه اخیر شناخته شده است. افراد علاقه مند به داشتن تناسب اندام با روش لیپوساکشن چربی های رسوب کرده زیر پوست خود را خارج می کنند و زیبایی دلخواه خود را به دست می آورند. لیپوساکشن مانند بسیاری از جراحی های پلاستیک، راه حل مناسبی برای بازگرداندن دوباره جوانی و زیبایی به افراد به شمار می رود.
 

لیپوساکشن به درمان برخی بیماری ها کمک می کند

    لیپوما: تومورهای چربی خوش خیم
    ژنیکوماستی: رشد بافت چربی سینه در آقایان
    سندروم لیپودیستروفی: اختلال در متابولیسم چربی. در این بیماری بافت چربی در بعضی قسمت های بدن بیش از اندازه تولید می شود در حالی که در بخش های دیگر بدن فقدان بافت چربی وجود دارد. این بیماری ممکن است بخشی از عوارض جانبی برخی داروها مانند داروهای HIV باشد.

مزایای لیپوساکشن

لیپوساکشن به خاطر امنیت بالا، تأثیر بالا در از بین بردن چربی ها و سلولیت و امکان تلفیق آن با سایر تکنیک ها و روش های لاغری محبوبیت زیادی در بین مردم دارد. مزایای اصلی لیپوساکشن را در ادامه می خوانید:

  • ارتقای سلامتی

از بین بردن چربی ها تأثیر مثبتی روی سلامتی عمومی تمام افراد دارد. به گفته متخصصان کاهش وزن و داشتن تناسب اندام، بهترین راه برای کاهش خطر بیماری های قلبی، دیابت و حتی برخی سرطان هاست.

  • زیبایی ظاهری

برخی از چربی های بدن که با ورزش و رژیم از بین نرفته اند با روش لیپوساکشن حذف می شوند. این باعث صاف شدن بدن، جوانی دوباره و تناسب اندام افراد می شود.
بافت چربی نقش های مختلفی از جمله عایق کاری بدن، ضربه گیری و ذخیره سازی سوخت در بدن برای مواقع اضطراری را انجام می دهد. با وجود این که بافت چربی برای بدن لازم است، اما چربی های اضافی می توانند بدون ایجاد مشکل و آسیب رساندن به سلامتی افراد، حذف شوند.

  • حذف سلولیت

سلولیت در اثر تجمع سلول های چربی و آسیب دیدن کلاژن (بافت همبند زیر پوست) ایجاد می شود. ایجاد سلولیت ربطی به چاقی ندارد و در بسیاری از افراد لاغر نیز ممکن است دیده شود. سلولیت در خانم ها شایع تر از آقایان است. لیپوساکشن ممکن است نتواند سلولیت را به طور دائمی درمان کند. درمان سلولیت بستگی به فاکتورهای مختلفی از جمله ژنتیک دارد.

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی